תיקון פנים צינור

צינורות הביוב על אף היותם קשיחים, לעיתים נפגעים ונפערים בהם חורים.

במרבית מן המקרים, אותם חורים נפערים בעקבות שורשים היוצאים מהאדמה שבאה במגע עם צינור הביוב.

כמו כן, ישנם צינורות ישנים אשר התכלו עם השנים ובלות החומר יצרה סדקים וחורים גם כן.

תיקון צינור ביוב בדרך "המסורתית" יכלול זמן עבודה ממושך ומורכב שיכלול קידוחים, עבודה בגובה, החלפת הצינור ולא פחות חשוב עלות גבוהה במיוחד.

נו-ליק מציעה פתרון חלופי ואלגנטי לפתרון הבעיה

מהו תיקון פנים צינור?

הפתרון המתקדם שלנו מחליף את השיטה המסורתית להחלפת הצינור ומאפשר לתקן את הצינור הפגוע בצורה נקודתית בלבד.

במקום לבצע תיקון מקיף, מלכלך הכרוך בלא מעט הרס ועלות כספית ניתן לעשות זאת בצורה אלגנטית, נקייה ונקודתית.

על ידי טכנולוגיה מתקדמת – רובוט ייחודי הנשלט מניידת השטח מושחל אל תוך הצינור ומתיז חומר ייעודי אל עבר דפנות הצינור.

החומר המותז לדפנות הצינור מתקשה לאחר זמן קצר ובעצם יוצר צינור חדש בתוך הצינור הקיים.

יתרונות הפתרון של נו-ליק

  1. ללא הרס כלל.
  2. פתרון נקודתי ולא החלפה כוללת.
  3. חידוש הצנרת.
  4. פתרון מהיר ויעיל.

אנו מניחים שלא הגעתם לכאן סתם וסביר להניח שכרגע בביתכם ו/או בבניין המגורים שלכם קיימת בעיה בביובית. אין ספק שמדובר במצב לא נעים ואף יש כאלו שיגידו מסריח לחלוטין אך אין מן הנמנע שתצטרכו להזמין בעל מקצוע אשר ידע לטפל בביובית שלכם ביד רמה. אנחנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות אודות שירותי ביובית – בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של דוניב שירותי אינסטלציה פה לעשות לכם סדר.

יורדים לעובי הקורה – מה זה ביובית?

ריח רע עולה מן הביוב שלכם וכבר אחד השכנים אומר נחרצות "אני חושב שהגיע הזמן להזמין ביובית", יחד עם זאת אתם לא בטוחים שאתם יודעים בדיוק מה זה ביובית. כאשר אנחנו מדברים על ביובית אנו מדברים על משאיות ו/או רכבים ייעודיים הנושאים עליהם מערכות שאיבה אשר באפשרותן ניתן לשאוב כמות גדולה של מים לצד פסולת. 

באמצעות מערכות אלו ניתן לשאוב את כל המים מן הביוב לצד פסולת ואף שומנים אשר פוגעים בקו הצנרת וגורמים לסתימה במערכת הביוב. כמו כן אנו למדים כי באמצעות מערכות אלו ניתן אף לשחרר מים חמים בלחץ גבוה לשם שטיפת קו הביוב וניקוי הצנרת.

מתי אנו נרצה להזמין ביובית?

מדובר באחת מן השאלות הנשאלות ביותר. משקי בית ובניינים משותפים רבים תוהים מתי הרגע הנכון להזמין ביובית. בהנחה ואתם גרים בבניין משותף ו/או דירה פרטית ואתם מרגישים שבהגעה אל ביתכם אתם מריחים ריח של ביוב אין מן הנמנע שעליכם לבדוק אם אתם עומדים לפני הצפה שתהפוך את היום שלכם לקצת פחות ריחני בלשון המעטה.

כמו כן, אנחנו רואים לא מעט מקרים בהם הביוב עולה על גדותיו ומתחיל לעלות אל כיוון הדירה. מעבר לריחו הקשה של הביוב העולה על גדותיו אנו רואים כי ישנם לא מעט סכנות נוספות החל מפגיעה בתשתיות החשמל בבית, רהיטים ועוד – כל אלו יכולים לגרום לסכנה של ממש.

לכן במקרים אלו אנו נרצה להזמין בעל מקצוע המתמחה בשירותי ביובית אשר ידע לאפיין את המצב בו אנו נמצאים ולתת לנו מעטפת מלאה תחת קורת גג אחת.

מה העלות של שירותי ביובית?

אתם מעוניינים להזמין ביובית ותוהים לעצמכם מה העלות של שירותי ביובית. אנחנו למדים כי העלות משתנה בהתאם למגוון רחב של פרמטרים. בין הפרמטרים אנו רואים – הניסיון והמוניטין של בעל המקצוע איתו אנחנו עובדים, מורכבות הבעיה בביוב, השעה והיום בו הזמנתם את בעל המקצוע (מן הסתם בשעות הלילה ובשבתות התעריף יהיה מעט גבוה יותר) לצד משתנים נוספים.

לדוגמא, אנחנו למדים כי המחיר לפתיחת סתימה רגילה בביוב תהיה מעט זולה יותר מפתיחת סתימה בביוב בו יש לא מעט שורשי צמחים. כמו כן המחיר יעלה במקרה בו אנו נרצה שירותים משלימים לרבות שטיפת קו ביוב.

אנו מאמינים כי הדרך הטובה ביותר לדעת מה העלות של שירותי ביובית תהיה דרך הזמנה של בעל מקצוע המתמחה בתחום אשר יאפיין את המצב בו אנו נמצאים ויתן את הצעת המחיר שלו טרם תחילת המלאכה.

שירותי ביובית – דוניב שירותי אינסטלציה

אם חיפשתם אחר בעל מקצוע המתמחה בשירותי ביובית הרי לכם שהגעתם למקום הנכון עבורכם. דוניב שירותי אינסטלציה מתמחים בעולמות האינסטלציה והפכה במרוצת השנים לביטוי שגור בקרב אלפי לקוחות פרטיים ועסקיים ברחבי הארץ. אנשי המקצוע של דוניב שירותי אינסטלציה מתמחים בעולמות האינסטלציה ובטיפול בביובית בפרט ועובדים עם המכשור המתקדם ביותר בתחום.

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אל אלפי לקוחות שכבר בחרו נכון ולטפל בסיטואציה אליה נקלעתם, מחכים לכם – דוניב שירותי אינסטלציה.