שירותי אינסטלציה

זה יכול לפגוש אותנו בכל זמן ובכל מקום, לרוב זה יקרה כאשר אנחנו לא מצפים לזה כלל. לא מעט פעמים בחיינו אנו נמצא את עצמנו מזמינים שירותי אינסטלציה מסיבות שונות – החל מבעיות צנרת ותשתיות לקויות ועד מקרים בהם אנו נרצה לאתר נזילות. אנשים רבים תוהים איך לבחור את בעל המקצוע הטוב ביותר ומה הם השירותים הניתנים במסגרת שירותי אינסטלציה. אנחנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות – בדיוק לשם כך דוניב שירותי אינסטלציה פה לעשות לכם סדר.

האם ניתן לאתר נזילות ללא הרס?

מדובר בשאלת השאלות. אם אנחנו נחזור מספר עשורים אחורה אין מן הנמנע שאנחנו נזכר שלשם מציאה ו/או איתור של נזילה האינסטלטור אותו היינו מזמינים היה גורם ללא מעט כאוס בבית בדמות הריסה ושבירה של אריחים וקירות לשם מציאת מקור הנזילה. כיום, לא כך הדבר. למעשה, בעולם המודרני בו אנו חיים ניתן לראות מגוון רחב של מכשירים אשר עוזרים לנו לאתר את הנזילות ללא שום הרס של הבית ובמהירות מקסימלית – מה שהופך את העבודה למקסימום יעילה הן לסביבה והן מבחינת זמן עבודה.

מה המחיר של שירותי אינסטלציה?

כאשר אנחנו מדברים על שירותי אינסטלציה אנו מדברים על מגוון רחב של שירותים הניתנים, החל מפתיחת סתימות דרך איתור נזילות, החלפת תשתיות ועוד. אנחנו למדים כי המחיר של שירותי אינסטלציה משתנה בהתאם למגוון רחב של משתנים. בין המשתנים אנו רואים – מיקום הסתימה, שעת ההגעה של בעל המקצוע, מורכבות העבודה, האם יש צורך בהחלפה של אביזרים בתשתית האינסטלציה ועוד משתנים נוספים.

אנחנו מאמינים שהדרך הטובה ביותר לדעת מה המחיר של שירותי אינסטלציה תהיה דרך שיחת אפיון יחד עם אינסטלטור המתמחה בתחום אשר יאפיין את הסיטואציה בה אתם נמצאים ויציע לכם הצעת מחיר רלוונטית.

שירותי אינסטלציה – מה הם השירותים הניתנים?

במסגרת שירותי אינסטלציה אנחנו רואים מגוון רחב של שירותים הניתנים על ידי אינסטלטור מומחה. בין השירותים הבולטים: איתור נזילות, בדיקת מערכת הדלוחין, הדמיה טרמית, ייבוש תת רצפתי, צילום קו ביוב, בדיקת לחץ, החלפת צנרות מים וביוב, תיקון נזילות, הגברת זרם מים לצד שיקום נזקי מים על כל סוגיהם.

החשיבות בעבודה עם חברה המתמחה בשירותי אינסטלציה

חיפוש קטן במנועי החיפוש וברשתות החברתיות מוביל אותנו אל לא מעט בעלי מקצוע המציגים את עצמם כמתמחים בתחום האינסטלציה. יחד עם זאת, אנשים רבים תוהים איך יוכלו לבחור את בעל המקצוע הטוב ביותר עבורם. אנו רואים חשיבות בעבודה עם חברה המתמחה בשירותי אינסטלציה, עבודה עם חברה ו/או בעל מקצוע ללא ניסיון עלולים לגרום להרס, בזבוז של משאבים ועוגמת נפש.

אנו נרצה לבדוק שהחברה איתה אנו עובדים הינה חברה בעלת ותק, ניסיון ומוניטין בתחום. כמו כן מחזיקה בכל ההיתרים והרישיונות הרלוונטיים לבצע את המלאכות השונות. באותה נשימה נוכל לשאול אודות חוג לקוחותיהם של החברה על מנת לקבל התרשמות כללית מן עבודות שביצעו בעבר והדרך בה לקוחות העבר לצד לקוחות קיימים מדברים עליהם – כך נוכל לדעת שאנו עובדים עם אינסטלטור מומלץ.

אמרתם שירותי אינסטלציה אמרתם דוניב שירותי אינסטלציה

אם חיפשתם אחר אינסטלטור מומלץ הרי לכם שהגעתם למקום הנכון עבורכם. דוניב שירותי אינסטלציה הינה אחת החברות המובילות בעולמות האינסטלציה בישראל והפכה כבר מזמן לביטוי שגור ולבחירתם הטבעית של אלפי משקי בית בישראל. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו ולבחור נכון.

זה הזמן שלכם לבחור נכון – זה הזמן לבחור דוניב שירותי אינסטלציה.