צילום קו ביוב

​כאשר קורת הצפה או האטה בזרימה של מערכות הביוב הדבר מעיד כי קיימת בהם כשל.

לצורך אבחנה מדויקת של מקור הכשל מבוצע צילום פנים צנרתי לצורך אבחון התקלה אשר יכולה להיגרם מגורמים שונים כגון סתימת שורשים בקו, נתק, קריסה וכיוצא בזה.

לאחר צילום הקו והסרטת הממצאים מבוצע פיענוח בשטח או לחילופין במשרדי החברה המעניק את הפתרון המיטבי לתיקון הכשל .

חברתנו אף מעניקה שרותי ביובית לצורך טיפול בבעיה.

צילום קווי ביוב – מה המטרה?

בכדי לבדוק אם ישנו כשל במערכת הביוב, קולטני הגשם או בכל צנרת ניקוז אחרת, יש צורך להחדיר סיב אופטי (מצלמה תוך-צנרתית) אל הצנרת ובעזרתה ניתן יהיה לצפות בבירור בבעיה ולזהות את הכשל. צילום קו הביוב זהו עניין חשוב למדי וזאת מכיוון שבעיות בצנרות מסוג זה הינן שכיחות מאוד. בכדי לטפל בבעיה בצנרת באופן המקצועי ביותר יהיה צורך לעשות שימוש במצלמה איכותית ככל הניתן.

חשיבות המצלמה היא עצומה וזאת מכיוון שרק בעזרת מצלמה מקצועית ואיכותית ניתן יהיה להבחין בעומק הבעיה ובכך לטפלה בהתאם. לפיכך שימו לב שאתם בוחרים בחברת נו-ליק לצורך הטיפול והצילום של הצנרת.

כל סוג צנרת

בין אם מדובר בצנרת הביתית שלכם ובין אם תהיו מעוניינים לדאוג לצנרת הציבורית, בעזרת נו-ליק תוכלו לעשות זאת ללא כל דופי. נו-ליק מתמחה מזה שנים במתן פתרונות הולמים בעבור אותם האנשים אשר מחפשים אחר המקצוענים ביותר בשוק.

היו בטוחים כי נו-ליק תעשה שימוש במצלמות ובציוד מהמתקדם ביותר שקיים בשוק. אלה יחד עם העובדה כי אנו ניחנים בניסיון של שנים רבות הופכים את הבחירה בנו לבחירה המושלמת מבחינתכם.

הצוות שלנו ניחן בניסיון עבודה וטיפול בכל סוגי הצנרות שקיימות. לאור זאת אין זה משנה מהם הצרכים שלכם, הפיתרון כבר נמצא. העובדים שלנו יגיעו לשורש הבעיה ויטפלו בה במהירות שיא. במיוחד כאשר מדובר במקרי חירום, חברת נו-ליק תספק לכם שירותי איתור נזילות בדיוק כפי שהייתם רוצים.

זמינים לשירותים ומכל הלב

אין זה משנה מהו היקף הבעיה בצנרת שלכם. איתור מקצועי כדוגמת זה הנעשה על ידי החברה שלנו הינו איתור נזילה אשר אינו ניחן בפגמים. לפיכך שימו לב שאתם בוחרים אך ורק בנו במידה ויש לכם צורך בשירותי איתור נזילות. איתור נזילה מעולם לא היה דבר פשוט יותר!

שימו לב שבמידה והבעיה בצנרת מצריכה תשומת לב רבה והתעסקותם של בעלי מקצוע רבים, אנו נהיה הכתובת הנכונה. חברת נו-ליק מעסיקה מספר רב של מאתרי נזילות מוסמכים, כאלה אשר ידאגו להשכיח את הצרות מכם.