פתיחת סתימה

אנו מאמינים שרובכם יסכימו איתנו שאין דבר מבאס ולא נעים יותר מלהגיע אל הבית אחרי יום עבודה קשה, להיכנס אל המקלחת ו/או אל השירותים ולגלות שיש לנו סתימה שמחכה לנו שם. פתיחת סתימה הינה מלאכת מחשבת של ממש הדורשת ניסיון ומקצועיות תוך כדי הבנה של המקור לנזילה לשם מיגור נזילה עתידית. אנחנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות אודות פתיחת סתימה – בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של דוניב שירותי אינסטלציה פה לעשות לכם סדר.

מתי אנו נרצה לקרוא לאינסטלטור לשם פתיחת סתימה?

אנשים רבים תוהים מתי אנו נרצה לקרוא לאינסטלטור לשם פתיחת סתימה. בראש ובראשונה אם אין לכם ידע בעבודה עם צנרות מים ותשתיות איננו ממליצים לנסות לתקן את הסתימה בעצמכם ונמליץ לכם לקרוא לאינסטלטור אשר ידע למפות ולאפיין את הסתימה שלכם. אינסטלטור המתמחה בתחום יגיע יחד עם מכשור מתקדם אשר תפקידו לפתוח סתימות מורכבות וקשות תוך כדי טחינת השומן והלכלוכים וניקוי קו הצנרת אל הביוב הראשי.

מה המחיר של פתיחת סתימה?

פתיחת סתימה על פניו הינה מלאכה פשוטה אך טומנת בחובה אתגרים רבים לצד הצורך במקצועיות. אנחנו למדים כי המחיר של פתיחת סתימה משתנה בהתאם למגוון רחב של משתנים. ביניהם אנו רואים: ניסיון, ותק ומוניטין של בעל המקצוע איתו אנחנו בוחרים לעבוד, באיזה מכשור אנחנו נשתמש (האם בספירלה ידנית ו/או שמא בספירלה חשמלית), טכניקות עבודה, מורכבות עבודה וסוג הסתימה. אנחנו למדים כי מחיר סתימה בכיור הינה שונה באופייה ממחיר סתימה בחלקים אחרים של הבית. כמו כן סתימה אחת בכיור יכולה להיגמר בעבודה של כ – 20 דקות כאשר סתימה אחרת יכולה להימשך אף מספר שעות, זמן העבודה גם הוא משפיע על המחיר של פתיחת סתימה.

הדרך הטובה ביותר לדעת מה המחיר של פתיחת סתימה תהיה דרך פנייה אל אינסטלטור אשר יגיע אל מקום הסתימה וידע לאפיין את מורכבות הסתימה ואת דרכי הפעולה הנדרשים לשם פתיחתה. כך תוכלו לדעת מה המחיר של שחרור סתימה טרם תחילת העבודה ולהיות רגועים יותר.

שחרור סתימה – החשיבות בעבודה עם בעל מקצוע המתמחה בתחום

כפי שכבר הצלחתם להבין שחרור סתימה איננה מלאכה פשוטה ודורשת התערבות של בעל מקצוע המתמחה בתחום. סתימה שלא מטופלת כראוי עשויה לחזור שוב ובעצימות גבוהה הרבה יותר, מה שיעלה לנו לא מעט כסף, זמן, משאבים ואף במקרים מסוימים עוגמת נפש רבה כתוצאה מפגיעה בתשתיות הבית השונות.

לכן, אנחנו רואים חשיבות בשחרור סתימה יחד עם בעל המקצוע המתמחה בתחום. בעל מקצוע זה לא יגיע אך ורק לשם שחרור סתימה אלא ינסה להבין מה עומד מאחורי הסתימה, האם זו בעיה בצנרת המים שדורשת תיקון ו/או החלפה, עצם זר שנתקע בדרך ו/או כל סיבה אחרת. אנו נרצה לבדוק שאנחנו עובדים עם בעל מקצוע בעל ניסיון, ותק ומוניטין בתחום – כך נוכל לדעת שאנחנו מקבלים מעטפת מלאה תחת קורת גג אחת.

אמרתם פתיחת סתימה בצנרת אמרתם דוניב שירותי אינסטלציה

פתיחת סתימה בצנרת מעולם לא הייתה קלה יותר, אנשי המקצוע של דוניב שירותי אינסטלציה מתמחים בקשת רחבה של שירותים בעולמות האינסטלציה לרבות פתיחת סתימה. במהלך השנים הפכו דוניב שירותי אינסטלציה לבחירתם הטבעית של בעלי עסקים, משקי בית פרטיים וארגונים רבים. 

אנחנו מזמינים אתכם להזמין אותנו וליהנות משירות מקצועי תחת קורת גג אחת לצד שימוש בטכניקות מובילות ובמכשור המתקדם ביותר בתעשייה.

בוחרים נכון – בוחרים דוניב שירותי אינסטלציה.