איתור ותיקון נזילות מים

חברת נו ליק פועלת בענף האינסטלציה ואיתור הנזילות מזה 20 שנה בכל חלקי הארץ. בחברתנו מעסיקים את מאתרי הנזילות המקצועיים ביותר ועושים שימוש בטכנולוגיה המתקדמת בעולם.

איתרתם נזילה? אין סיבה לדאוג! התקשרו אלינו ומאתר נזילות יגיע אליכם תוך זמן קצר לאתר את מיקום הנזילה.

איתור הנזילה

חשוב להבין שעבודת האיתור אינה כוללת הרס והרמת בלטות. היא נעשית באמצעות ציוד תרמי מתקדם – מצלמה תרמית והדמיה ממחושבת אשר מציגה את הפרש הטמפ' בין האיזורים הרטובים לאיזורים היבשים. באמצעות ציוד זה, איתור הנזילה מתבצע בצורה מהירה, בטוחה  ויעילה במיוחד.

תיקון הנזילה

הרמת רצפות ושבירת קירות זהו הליך לא נעים במיוחד שזמן שדיירים הבית גרים בו, מה גם שלא פשוט לקום ולעזוב את הבית כל פעם שמאתרים נזילה או כל בעיה אחרת בבית הדורשת שיפוץ מעט יותר ממקיף. ברור לנו שגם שהות ארוכה מהרגיל של בעל מקצוע עלולה להעיק ולפגוע בנוחותכם.

בדיוק לשם כך רכשנו את הציוד המתקדם ביותר אשר מאפשר לנו לאתר את הנזילה ללא נזק אסתטי, במהירות ובקלות רבה.

לאחר שאיתרנו את התקלה מתחיל תהליך תיקון ממוקד בלבד! אין צורך להרים את כל הרצפות והבלטות בבית אלא ניתן להרים את הרצפות אך ורק באיזור שבו הצינור התפוצץ או נסדר.

גם במהלך התיקון אנו עושים שימוש בחומרים האיכותיים ביותר על מנת למנוע ככל האפשר מצבים אלו. אתם לא רוצים לעבור את זה שוב ולכן חשוב לבחור במאתר נזילות מקצועי עם המלצות.

צרו איתנו קשר

בין אם הטיפול שלכם הוא בבית, בעסק, במרפסת או בשטח חיצוני, אנו נותנים מענה לכל האיזורים בכל חלקי הארץ.

צרו איתנו קשר בטלפון 077-4030268

איתרתם את הנזילה בשעה מאוחרת בלילה? הכל בסדר! סגרו את ברז המים הראשי של הבית על מנת למנוע בזבוז עודף של מים והגדלת הנזק הקיים וחכו לבוקר.

במידה וברז המים ממוקם במקום נגיש ונוח מומלץ לסגור אותו כל זמן עד הגעתו של מאתר הנזילות שיטפל בבעיה.