ניסור צינורות בטון במקרים של נזילה

יש נתונים המראים כי משק המים הישראלי מבזבז כמויות עצומות של מים עקב נזילות. אז נכון כאשר יש נזילה בבית שלנו מדובר לרוב על כמויות מים זניחות יחסית. אך מה קורה כאשר יש נזילה בצנרת המגיעה לבית שלנו? כאן זה ברור כי הבעיה היא הרבה יותר חמורה. עלינו להבטיח כי הנזילות הללו יתוקנו במהירות בכדי למנוע בזבוז של משאבים, מים וכסף.

פעמים רבות הנזילה מתרחשת בצינורות בטון הקבורים באדמה ואז אין ברירה אלא לחפור באדמה ולנסר את הצינורות הללו בכדי לתקן את הנזילה. עליכם להבין כי תיקון התקלה בצנרת הוא מחויב המציאות אך אין זו משימה קלה והיא יחסית יקרה עקב החפירה העמוקה שיש לבצע ועקב העובדה כי הניסור של הצינורות הוא לא פשוט בכלל.

האם כל שרברב יכול לנסר צינורות בטון?

אם לאור העובדה כי ניסור צינורות בטון זה לא משימה פשוטה עולה השאלה האם כל שרברב יכול לבצע את הניסור והאם קבלן בניין יכול לנסר את הצנרת? אם כן התשובה היא ממש לא. ניסור של צינורות בטון מחייב ציוד מיוחד וידע רב שאין לכל שרברב.

כאשר אתם מזמינים שרברב לניסור הצינורות כדאי לכם לוודא כי הוא יודע את העבודה על הצד הטוב ביותר. עוד נציין כי קבלן בניין לא מבין בנושא זה ולכן אין טעם להזמינו לתקן את הצנרת. זכרו כי ככל שתזמינו שרברב יותר איכותי כך התיקון יהיה ברמה יותר גבוהה ויותר מהיר וזול ולא רק זאת אלא גם יבטיח כי בעתיד לא תהיה נזילה נוספת בצנרת שלכם.

האם תמיד אני צריך לשלם על נזילות בצנרת הצינורות?

נאמר כי יש נזילה בצנרת המובילה לבית או לעסק שלכם, עולה השאלה האם אתם צריכים לשלם על התיקון או שמא העירייה? אם כן ברוב המקרים מי שצריך לשלם על התיקון זו העירייה מכיוון שהצנרת לבית היא באחריותה. 

לכן פנו אל העירייה ובקשו ממנה להזמין שרברב אשר ינסר את הצינורות. היה והעירייה מסרבת להכיר באחריות שלה מה שאתם יכולים לעשות זה לפנות אל עורך דין ולהתייעץ אתו בנוגע לסט הכלים החוקי שעומד לרשותכם בשביל לחייב את העירייה לתקן את הצנרת. זכרו כי שווה לחייב את העיירה על תיקון הצנרת בגלל שלרוב זו עבודה יקרה שעולה הרבה מאוד.

שימו לב לניסיון של השרברב לפני שאתם בוחרים בו לנסר צינורות

כאשר אתם באים לבחור שרברב בשביל ניסור צינורות מבטון אתם צריכים לבחון כמה ניסיון יש לו בעבודה זו. ככל שהשרברב יותר מנוסה כך הוא ידע יותר טוב כיצד לנסר את הצינורות וכך הוא יהיה יותר מקצועי ויותר איכותי ולכן הניסיון של השרברב הוא דבר שאנו חייבים לדעת אותו לפני שאנו מזמינים אותו ושוכרים את שירותיו.