תיקוני פנים צנרת

תוכן עניינים

כאשר קיימת בעיה של צנרת המים, מה שהכי יכול להרתיע רבים מאתנו, הוא הצורך בהפיכה של כל הנכס, כאשר הכוונה היא לריצוף או לקירות ששם מותקנת צנרת המים. היום, ניתן לבצע תיקוני פנים צנרת ללא הרס, מה שגורם לעבודה להיות נקיה וכן הצנרת שתוחלף תהיה איכותית יותר. ראשית, מזהים את הדליפה או הבעיה בצנרת, באמצעות מצלמה תרמית אשר מאתרת את אזור הנזילה המדויק.  תהליך תיקון פנים הצנרת, מתחיל בתוך הצנרת עצמה, כאשר חברת האינסטלציה, משחילה צינור מיוחד העשוי סיבים פולימריים, כך שהצנרת הופכת לעמידה וחזקה יותר. צוות האינסטלציה בודק תחילה את אורך הצנרת, השיפועים, הרוחב או האורך, לפני שהוא מחליף צנרת בשיטת האל הרס.

התאמת שרוול הצנרת לפי הנתונים המתקבלים בצילום התרמי

יש להתאים את השרוול החדש לקו הצנרת, אך לפני כן, על חברת האינסטלציה, לנקות באופן יסודי באמצעות רובוט ניקוי משוכלל. הרובוט, מסוגל לשלוף עצמים ופסולת מקו הצנרת. כאשר הצנרת נקייה, ניתן יהיה להחדיר את השרוול, כאשר הפעולה נעשית בדיוק רב’ ובאמצעות מצלמה שמלווה את כל התהליך. יש לציין, כי בסוף ההליך של החדרת השרוול עם הצנרת החדשה, יבוצע חימום  הצינור והקשחתו. לאחר מכן, חברת האינסטלציה תבצע בדיקה של קו המים החדש שהותקן בשיטת אל הרס ואת העמידות של הצנרת ללחץ מים.היום תיקוני פנים צנרת, הפכו לנפוצים ורבים מהאנשים שצריכים להחליף או לתקן צנרת, מבקשים, כי הצנרת תוחלף בשיטת אל הרס שהיא יעילה, חסכונית בזמן וכן, מונעת הוצאות מיותרות, כגון שיפוץ הנכס.

תיקון פנים צנרת דורש ידע מקצועי וניסיון רב

לא כל חברת אינסטלציה או חברה לאיתור נזילות, היא מיומנת בהליך מורכב כמו תיקון פנים צנרת. חברת איתור נזילות שהיא מקצועית בתחום זה, מחזיקה בציוד משוכלל, ניסיון והכשרה מיוחדת של צוות האינסטלציה בתיקון אל הרס של צנרת הפנים. מדובר על עבודה מדויקת המתבצעת בטכנולוגיה המשוכללת ביותר וכן, ישנן טכניקות נספות שחברות אינסטלציה משתמשות בהן, כך שניתן למצוא את הפתרון האידאלי לבעיית סדקים, או כל פגם בצנרת המים, אם בקירות הבית ואם מדובר בצנרת תת קרקעית. בנוסף, תיקון צנרת ללא הרס, אשר נקרא גם PATCH, ניתן לבצע באמצעות כלים וטכנולוגיה מתקדמת כגון, בחינת רעשים שיכולים לאתר את מקור הנזילה, מצלמות רובוטיות זעירות שמוחדרות לעומק הקיר, מה שמזהה בדיוק רב את התקלה ובכך, ניתן להיות ממוקדים יותר בפתרון וביצוע התיקון.

מדוע ישנן נזילות בצנרת ומדוע משתלם לתקן אותן בשיטת  אל הרס?

בגלל שבמערכת צנרת המים, אנו משתמשים הרבה פעמים ביום, קיים בלאי טבעי, כגון: חלודה, שחיקה או חדרה של שורשי עצים לצנרת תת קרקעית למשל. היתרון הבולט של תיקון צנרת פנים, הוא מניעת הצטברות טחב, תיקון יעיל, מדויק ועמיד וכן, בשיטה זו, שנות האחריות שמציעה חברת האינסטלציה על תיקון ספציפי זה, מגיעות עד ל-7 שנים

המומחים של No-leak

המומחים של No-leak

חברת נו-ליק מספקת שירותי איתור נזילות ושיקום נזקי מים ללא הרס. נו ליק הינה חברה מהותיקות והמובילות בישראל בתחום איתור הנזילות, עם צוות מומחים אמין ומקצועי שזמין לאתר ולספק פתרונות שיקום לכל נזילה.