פיצוץ בצנרת בדירה שכורה

תוכן עניינים

מגורים בשכירות הינה תופעה נפוצה בישראל – מעל 2 מליון ישראלים מתגוררים בשכירות וכידוע לכולנו, התשלום עבור השכירות גבוהה, ניתן לאמר שברוב חלקי הארץ.

רוב בעלי הדירות אשר מציעים את דירתם להשכרה לא נמצאים בנכס לעיתים קרובות ולכן לא תמיד מודעים לנזקים אשר מתרחשים בדירה. ישנם נזקים שוליים אשר נגרמים כתוצאה משימוש השוכרים, אשר עלותם נמוכה, לדוגמה סתימה בכיור, אשר לא נרחיב עליה כי עלות התיקון בדר"כ מינורית ולא תמיד מחייבת טיפול של בעל מקצוע.

אך מה קורה שמתרחשת בדירה תקלה רחבה יותר הפוגעת באורח החיים של המשכירים?

במאמר זה נגע בבעיית אינסטלציה נפוצה במיוחד – פיצוץ בצנרת, אשר לרוב נגרמת כתוצאה מבלאי סביר.

פיצוץ בנצרת בדירה – מה עושים ברגע שזה "תופס" אתכם?

במקרה של פיצוץ בצנרת הדירה לא ניתן לדחות את הטיפול כמה ימים והטיפול צריך להתבצע במיידית. הדבר הראשון שמומלץ לעשות הוא לסגור את ברז המים  (השיבר* הראשי של המים ולפתוח אותו רק במקרה הצורך.

מי משלם על הנזק?

הכלל הוא שהמשכיר (בעל הנכס) חייב לתקן את כל תקלה אשר שוללת את מגבילה את השימוש בנכס בצורה הפוגעת באורח החיים של השוהים בדירה, תוך זמן סביר ממועד הדרישה.

המלצות

  1. מומלץ לדחות את הטיפול במידה והתקלה קרתה בסופי שבוע בשל הפערים במחירים. בשבתות ובחגים נהוג לגבות 150-200 יותר מביום רגיל ועל כן, במידת היכולת, רצוי לדחות את הטיפול.
  2. לא לתת ללחץ להשתלט עלינו. מומלץ לבצע סקר שוק עם מספר חברות לאיתור נזילות  ולקבלת הצעות מחיר על מנת להבין ולהעריך את גודל הנזק.
  3. לבחור חברה עם ציוד מתקדם שתבצע את התיקון הנחוץ במינימום נזק. ישנם חברות אשר מאתרות נזילות באמצעות מצלמה תרמית ועל ידי כך היא בעצם מפחיתה על הנזק. מצלמה תרמית מאפשרת לאתר את הנזילה מבלי להרים בלטות שלא לצורך.

חברת נו ליק מזמינה אתכם לקבל הצעת מחיר הונת ומשתלמת. אנו עושים את מירב המאמצים להגיע תוך זמן קצר במיוחד עם בעל מקצוע מקצועי ומונסה.

צרו איתנו קשר בטלפון 077-4030-268 או השאירו פניה בעמוד צור קשר

 

המומחים של No-leak

המומחים של No-leak

חברת נו-ליק מספקת שירותי איתור נזילות ושיקום נזקי מים ללא הרס. נו ליק הינה חברה מהותיקות והמובילות בישראל בתחום איתור הנזילות, עם צוות מומחים אמין ומקצועי שזמין לאתר ולספק פתרונות שיקום לכל נזילה.