על הדרכים השונות לביצוע איתור נזילות מים – המלצות

תוכן עניינים

ביצוע איתור נזילות מים זה דבר חשוב מאוד. חשוב לבצע איתור נזילות כי כך אנחנו יכולים ליהנות מאיכות חיים גבוה יותר. נזילה יכולה להרע את תנאי המחיה שלנו וגם לגרום לנזק רב לרכוש הפרטי שלנו. יש הרבה דרכים לאתר נזילות. הדרך הכי טובה לעשות זאת, היא לשכור את השירות של אינסטלטור מומחה שיאתר עבורנו את מקור הנזילה. לאינסטלטורים יש הרבה דרכים לאתר נזילות, כולל צילום של הצנרת בתוך הקירות בעזרת מצלמות ייחודיות שנועדו במיוחד לשם כך.

איתור נזילות מים – איך זה יחסוך לנו כסף והרבה עוגמת נפש?

איתור נזילות מים יכול לסייע לנו לחסוך הרבה מאוד כסף ועוגמת נפש. כאשר קורית נזילת מים בבית הפרטי או בדירה שלנו הנזק לרכוש שלנו הוא רב. כאשר, נדע מה המקור לנזילה, יוכל להיות לנו קל יותר, לתקן את הנזילה במהירות. תיקון מהיר של הנזילה יאפשר לנו גם לחזור לאורך חיים רגיל כמו שאנחנו רגילים.

איתור נזילות מים מקצועי – איך זה מתבצע?

איתור נזילות מים מתבצע על ידי אינסטלטור מקצועי. אינסטלטור מקצועי יודע לבצע איתור נזילות על ידי צילום מפנים של הצנרת והביוב בבית שלנו. חשוב מאוד לבחור לעבוד עם אינסטלטור מקצועי ואמין שיש לו ציוד מתאים וניסיון. ככל שנבחר לעבוד עם אינסטלטור מקצועי ומנוסה יותר, כך איכות העבודה שלו תהיה טובה יותר. לעיתים, איתור הנזילה בצנרת, לא חייב להיות מורכב. כאשר יש הצפה בביוב שלנו או במטבח – אנחנו יכולים לדעת באופן פשוט וברור שמקור הנזילה הוא שם.

איתור נזילות מים בבנייני דירות – למה זה חשוב?

איתור נזילות מים זה דבר חשוב במיוחד בבנייני דירות. כאשר אנחנו גרים בבניין מגורים רב קומות, נזילה אצל השכנים שלנו מלמעלה יכולה להשפיע על רטיבות ונזילה ברצפה או בתקרה של הדירה שלנו. החשיבות של איתור הנזילה הוא לא רק בתיקון שלה, אלא גם בשאלת האחריות המשפטית, של מי אחראי מבחינה כספית על תיקון הנזק של הנזילה. כאשר מקור הנזילה בשכנים שלנו מלמטה או מלמעלה, זוהי האחריות המשפטית והכלכלית שלהם לפצות אותנו כספית על נזקי הנזילה.

בסופו של דבר, ככל שנגלה מוקדם יותר מה המקור של הנזילה בבית או בדירה שלנו, כך יהיה לנו קל יותר לתקן אותה. ככל שהנזילה תמשך זמן רב יותר ללא תיקון, כך היא תגרום להרבה יותר נזק בבית שלנו. נזילות או הצפות בביוב או בצנרת הפנימית בבית שלנו, יכולות לגרום למקרים של עובש, התפוררות קירות וגם מקרים של סכנת התחשמלות (כאשר מי הנזילה קרובים לנקודות חשמל). ניתן לדעת שיש לנו נזילה בבית אם אנחנו רואים רטיבות בקיר. אם זהינו נזילה, כדאי שנטפל בה כמה שיותר מהר.

Picture of המומחים של No-leak

המומחים של No-leak

חברת נו-ליק מספקת שירותי איתור נזילות ושיקום נזקי מים ללא הרס. נו ליק הינה חברה מהותיקות והמובילות בישראל בתחום איתור הנזילות, עם צוות מומחים אמין ומקצועי שזמין לאתר ולספק פתרונות שיקום לכל נזילה.