נזילה בחדר אמבטיה – איך לטפל וכיצד ניתן למנוע

תוכן עניינים

.נזילה בחדר אמבטיה נחשבת לאחת מן בעיות הנפוצות ביותר בחלל האמבטיה שלנו, אנו רואים חשיבות בטיפול ומניעה של נזילה בחדר האמבטיה מאחר ואלו יכולים לגרום לנזק משמעותי לבית. אנו רואים מגוון רחב של סיבות לנזילה בחדר האמבטיה – החל מדליפות, איטום שבוצע לא בצורה מקצועית, נזקי מבנה ועוד. אנחנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות אודות נזילה בחדר אמבטיה – בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של נו-ליק פה לעשות לכם סדר.

איתור נזילות – "האם ניתן לאתר נזילה ללא הרס?"

אם נחזור מספר עשורים ואף שנים אחורה אין מן הנמנע שלשם איתור נזילות בעלי מקצוע היו צריכים להשתמש בלא מעט כוח לשם מציאת הנזילה. כיום אין צורך לשבור קירות ו/או להרים מרצפות לשם מציאת הנזילה – באמצעות מכשור טכנולוגי מתקדם ניתן להיום לאתר נזילה ללא הרס כלל. בנוסף לכך שהמלאכה מתבצעת ללא הרס, מאחר וישנו שימוש בציוד טכנולוגי מציאת הנזילה הופכת למלאכה פשוטה הרבה יותר וחוסכת לכם זמן וכסף.

איך לדעת שיש לי נזילה בחדר האמבטיה?

אנשים רבים תוהים איך למעשה ניתן לדעת שיש נזילה בחדר האמבטיה. אנו למדים כי ישנם 2 סוגים של נזילות – נזילה סמויה ונזילה גלויה.

  • נזילה סמויה – נזילה זו כשמה כן היא הינה סמויה מן העין,  אנחנו לא רואים אותה ו/או עדים לשום סממן פיזי הקשור לנזילה. אך באותה נשימה במקרים בהם אנחנו מריחים ריח של טחב, עובש ו/או מגלים שחשבון המים שלנו התייקר בצורה משמעותית פלאים והצריכה לא השתנתה – אין מן הנמנע שכנראה אנחנו סובלים מנזילה בבית.
  • נזילה גלויה – נזילה גלויה כשמה כן היא נראית לעין, אלו יכולים להיות מים שאנחנו רואים בקירות, במרצפות, כתמי רטיבות, עובש, טחב, פטריות ועוד. במקרים כאלו אנחנו ממליצים לפנות בצורה בהולה אל בעל מקצוע.

חשוב לציין שגם נזילה סמויה וגם נזילה גלויה שוות ערך בחומרתן, העובדה שלא רואים סממנים פיזיים בנזילה סמויה לא אומר שהנזילה בלא שלב מתקדם ואף מתקדם אלפי מונים מנזילה גלויה. לכן אנחנו ממליצים לא לחכות יותר מדי ולפנות אל חברה המתמחה במלאכת איתור נזילות בשיטות טכנולוגיות לרבות איתור נזילות בגז.

קראו עוד:

מניעה זה שם המשחק

בהמון דברים כמו גם בעולם הנזילות אנו למדים כי מניעה זה שם המשחק. דרך מספר פעולות שונות שנבצע נוכל למנוע מצבים של איתור נזילות ו/או לזהות אותם בצורה מוקדמת. בראש ובראשונה אנחנו נרצה לבדוק את ציוד האמבטיה שלנו על בסיס קבוע – ברזים, ראשי מקלחות ולחפש אחר סימנים של דליפה, במקרים וראינו כאלו אנחנו נרצה לתקן אותם באופן מידי.

כמו כן באותה נשימה אנחנו נרצה להשתמש בפתרונות איטום וחיפוי איכותיים על מנת שנוכל לאטום את חלל האמבטיה בצורה נכונה, חשוב לציין שחלל האמבטיה הינו חלל שמועד לפורענות בגלל סביבת הלחות והמים ולכן יש צורך לאטום את השטח בצורה ייעודית, מקצועית ומותאמת אישית לחלל.

באותה נשימה אנחנו נרצה לשמור על חדר האמבטיה שלנו מאוורר על מנת למנוע מצבים של הצטברות לחות בחלל, באמצעות פתיחת חלון בשעות שונות של היום נוכל לעזור להזרים אוויר חדש אל החלל ולמנוע הצטברות של לחות.

אמרתם איתור נזילות מים – אמרתם נו-ליק

אם חיפשתם אחר חברה המתמחה במלאכת איתור נזילות מים הרי לכם שהגעתם למקום הנכון עבורכם. חברת נו-ליק הינה אחת החברות המובילות בישראל במלאכת איתור נזילות מים לצד איתור נזילות בגז ובמכשור טכנולוגי מתקדם. החברה בעלת ניסיון של למעלה מ – 20 שנה בעולם הנזילות והמים ועובדת ללא לאות על מנת להישאר בקדמת הבמה בכל הקשור לציוד מתקדם ושירות מקצועי.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל מאות לקוחות ברחבי הארץ שכבר בחרו נכון, זה הזמן לבחור נו-ליק.

Picture of המומחים של No-leak

המומחים של No-leak

חברת נו-ליק מספקת שירותי איתור נזילות ושיקום נזקי מים ללא הרס. נו ליק הינה חברה מהותיקות והמובילות בישראל בתחום איתור הנזילות, עם צוות מומחים אמין ומקצועי שזמין לאתר ולספק פתרונות שיקום לכל נזילה.