מומחה לאיתור נזילות מים

תוכן עניינים

כשמדובר על איתור נזילות מים, מדובר על עסק מורכב במיוחד. מאתר נזילות מים מומחה הוא אדם אשר זקוק לידע רב במקרים רבים, בכדי שיוכל לאתר את מיקום הנזילה במדויק.

אז נכון, המכשור המתקדם של היום מאפשר את גילוי הנזילה בצורה קלה יותר מבעבר, אך חשוב לזכור שנדרשות תעודות והסמכות אשר מעידות על מקצוענותו של מאתר הנזילות. ככל שמאתר הנזילות ותיק יותר בתחום, כך הוא ידע להבין את הסיטואציה הקיימת ולאתר את הנזילה בזמן מהיר יותר, תוך כדי התאמת הכלים שברשותו למציאת מקור הנזילה בזמן הקצר ביותר וכמובן, להציע את הפתרון המתאים לסוג הנזילה.

מטרתו העיקרית של מאתר נזילות מקצועי היא לאתר את הנזילה במינימום זמן ובמינימום מאמץ.

כמה עולה איתור נזילות מים?

כמו בכל תחום, טווח המחירים עלול להיות רחב וככל שנבחר מאתר נזילות מקצועי וותיק יותר אנחנו עלולים לשלם כסף רב יותר. לרוב, איתור נזילות מים מגיע לכמה מאות שקלים.

ההמלצה שלנו במקרה הזה היא לא לחסוך ולא לחפש את הזול אלא את ההמלצות על אותו מאתר נזילות שבאמת ידע לשים סוף לנזילה בביתנו. במקרים רבים, אנשים נוטים ללכת עם המחיר וכפועל יוצא, הנזילה לא אותרה וצריך להמתין למאתר נזילות מקצועי שיגיע ויאתר את הנזילה. בנוסף, לעתים תאלצו לשלם על ביקור המאתר, על אף שהנזילה לא אותרה – במקרים אלה, הפסדתם בנושא המחיר.

כבר במהלך השיחה עם המאתר נזילות, בדקו עם אילו מכשירים הוא עובד, מה הוותק שלו בתחום ומה מרכיב התשלום כולל. בנוסף, בדקו האם מאתר הנזילות אחראי גם על ביצוע התיקון או שמא יינתנו רק המלצות לטיפול.

מכשור לאיתור נזילות

מגוון המכשירים לטובת איתור נזילות הוא גדול. ישנם מגוון מכשירים המתאימים לסוגים של מוקדי נזילה. הסיבות הנפוצות לנזילות הם צנרת ובעיות איטום. בין אם מדובר בבלאי, שברים, או בניה לקויה קיימת חשיבות למכשור בו ישתמש המאתר לטובת הטיפול.

בכדי לקצר את משך הבדיקה, יהיה על מאתר הנזילות להיות מספיק מיומן על מנת להבין באילו כלים עליו להשתמש.

דוגמאות למכשור בתחום איתר הנזילות

  • מצלמה תרמית – מצלמה המשתמשת כטכנולוגיית אינפרה אדומה. מאפשרת לזהות את הבדלי הטמפרטורה בכל חלל אפשרי – קירות, תקרות ורצפה.
  • מצלמות ביוב ומצלמות סיב – מאפשרת החדרת סיב המכיל בקצהו מצלמה, לצינורות ביוב או מים ארוכים לאיתור חסימות, סדקים ונזילות.
  • מודד לחץ מים – בדיקת לחץ המים בצנרת במטרה לאתר נזילות בתוך הצנרת.
  • מערכת אקוסטית לאיתור נזילות – מאפשרת גילוי רעשי נזילה בתוך קירות, צנרת וחללים סגורים.
  • איתור נזילות באמצעות גז – מאפשרת החדרת גז לצינורות או חללים לגילוי מקור נזילת המים.
  • גלאי לחות – מאפשרים לקבוע את רמת הלחות. ישנם גלאי אשר בודקים רטיבויות חול, לחות בקירות וחללים נוספים.

מוקדי נזילות מים נפוצים

מאתר נזילות מקצועי ומוסמך הוא אחד היודע לאתר נזילות מים במגוון מוקדים אפשריים : נזילות בקירות, תקרה, רצפה, גגות, קווי ביוב, מרזבים, בריכות שחייה, צילום תשתיות צנרת ועוד.

חשוב מאוד להבין אם מאתר הנזילות יודע לספק פתרון כולל לבעיות רטיבויות מים שונות ומגוונות.

מעבר לאיתור הנזילה, חשוב מאוד להבין האם המאתר יודע לטפל בנזילה ובנזקיה כולל ייבוש תת רצפתי ותיקון נזקי המים, טיפול בבעיות איטום קירות פנים וחוץ וכו'.

איתור נזילות מים מבצעים רק עם מאתרי הנזילות של חברת No-Leak

אנו בנו-ליק מומחים באיתור נזילות מים עם מעל 20 שנות ניסיון. יש לנו מגוון רחב של פתרונות לאיתור נזילות, באמצעות המכשור המתקדם ביותר כולל שירותי טיפול ותיקון שלאחר הנזילה.

קבלו מאיתנו ייעוץ חינם ושקט שיאפשר לכם לעבור את הנזילה בצורה הנוחה והטובה ביותר.

צרו קשר איתנו עוד היום

 

המומחים של No-leak

המומחים של No-leak

חברת נו-ליק מספקת שירותי איתור נזילות ושיקום נזקי מים ללא הרס. נו ליק הינה חברה מהותיקות והמובילות בישראל בתחום איתור הנזילות, עם צוות מומחים אמין ומקצועי שזמין לאתר ולספק פתרונות שיקום לכל נזילה.