כל מה שחשוב לדעת על איתור נזילות ב2023

תוכן עניינים

אין עוררין על כך שדליפה ולו טפטוף הכי קטן בבית שלנו עלול להשפיע בצורה משמעותית על אורח ואיכות החיים שלנו ולגרום לצרות רבות. לכן קיים הצורך בפנייה אל מאתר נזילות המתמחה במלאכה אשר ילווה אותנו בצורה מקצועית. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות בכל הקשור לאיתור נזילות – אנשי המקצוע פה לעשות לכם סדר ולרכז עבורכם כל מה שחשוב לדעת על איתור נזילות ב2023.

הגורמים העיקריים לנזילות

אתם לבטח תוהים מה הם הגורמים העיקריים לנזילות, כאשר אנחנו יורדים לעובי הקורה אנו מגלים כי ישנם אין ספור סיבות יחד עם זאת במקרה הזה אנו נעדיף להתעסק ב – 2 סיבות עיקריות:

  • בעיות איטום – אנו עדים למשקי בית רבים ובניינים משותפים החווים בעיות איטום, בעיות אלו יכולות להיות נקודתיות לבתים מסוימים במשק הבית ואילו במקרים מסוימים גם גורפים לכל הבית המשותף.
  • בעיות צנרת – צנרת צוברת בלאי עם השנים, מתבלה וכך הופכת לפגיעה הרבה יותר משהייתה בעבר. בעיות צנרת על שלל צורותיהם עלולים לגרום לנזילות ואף דליפות חמורות המשפיעות בצורה ישירה על החיים שלנו.

״האם כל אחד יכול לאתר נזילות?״

הלכה למעשה לא כל אחד יכול לאתר נזילות, אנו ממליצים לבדוק שבעל המקצוע אליו אתם פונים הינו מתמחה בעולמות האינסטלציה ובעבודה עם מערכות מים בפרט. איתור נזילות נעשה על ידי מאתר נזילות מקצועי ו/או אינסטלטור המתמחה בתחום המחזיק בכל ההיתרים והרישיונות הרלוונטים לשם ביצוע המלאכה.

יחד עם זאת בשנים האחרונות אנו רואים חברות רבות המתמחות באיתור נזילות אך לא בתיקון נזילות, לכן אנו ממליצים לכם לבדוק שהחברה איתה אתם עובדים ו/או נותן השירות אינו רק מאתר את הנזילה אלא פועל ללא לאות גם לתקן אותה בצורה מקצועית.

״האם ניתן לאתר נזילות ב2023 ללא הרס?״

אם תחזרו מספר עשורים אחורה ותזכרו בפעם האחרונה שההורים שלכם הזמינו אינסטלטור לבית לבטח אתם תזכרו ברגע לא מכונן במיוחד. בעבר איתור נזילות הייתה מלאכה לא פשוטה ומורטת עצבים, במהלך איתור נזילות בעל המקצוע היה פועל לשם איתור הנזילה באמצעות שיטות מסורתיות – שבירה של מרצפות, קירות ושאר ירקות.

כיום איתור נזילות הינה מלאכה שונה אלפי מונים משהייתה בעבר, כמו בתחומים אחרים גם בתחום הזה אנו רואים התקדמות טכנולוגית רבה. כתוצאה מכך אנו רואים מאתרי נזילות העובדים בשיטות וטכניקות מתקדמות אשר נותנות את האפשרות לבצע איתור נזילות ללא הרס כלל תוך כדי שאנחנו שומרים על מהירות עבודה, יעילות, אפקטיביות ואתם לבטח תופתעו אך שיטות אלו מוזילות משמעותית את המחיר של חברת איתור נזילות.

מה העלות של איתור נזילה?

כאשר אנחנו מדברים על איתור נזילה אנו מדברים על כותרת כללית, אנו למדים כי כל בית שונה מקודמו ולכן מחיר של איתור נזילה ינתן בהתאמה אישית לכל נכס בהתאם לגודל והיקף הנכס והמכשור בו יעשה שימוש לשם איתור הנזילה. אנו למדים כי דירות עם גינה דורשות גם בדיקה של כל מערכות המים בגינה – לכן הדרך הטובה ביותר לאמוד את המחיר יהיה דרך פנייה אל חברה המתמחה בתחום אשר תאפיין את הדירה שלנו ותוציא עבורנו הצעת מחיר מסודרת ומותאמת עבורנו לשם איתור הנזילה.

המומחים של No-leak

המומחים של No-leak

חברת נו-ליק מספקת שירותי איתור נזילות ושיקום נזקי מים ללא הרס. נו ליק הינה חברה מהותיקות והמובילות בישראל בתחום איתור הנזילות, עם צוות מומחים אמין ומקצועי שזמין לאתר ולספק פתרונות שיקום לכל נזילה.