איתור נזילות בקיר בטון

תוכן עניינים

נזילות בבית זה לא דבר שאפשר להימלט ממנו. נדמה כי אין בית ואין אדם שלא נתקל בסיטואציה הזו כאשר בה הוא סובל מבעיה של נזילות בצנרת, טפטוף מהתקרה ועוד בעיות שונות מהסוג הזה.

אפשר לומר שהצרה הכי גדולה היא שבמקרם רבים אנחנו לא באמת יודעים מהו המקור של הנזילה ולמה היא בעצם קורית. חוסר האונים במקום הזה הוא עצום. כי אנחנו לא יודעים מה עלינו לעשות כדי לפתור את הבעיה. אז יש מקרים רבים אשר בהם מה שיקרה זה שיגיע אינסטלטור ויתחיל לחפש. הוא יגשש בבית וינסה לראות מה המקור. במקום שייראה לו הכי חשוב הוא פשוט ירים רצפות או יחורר קירות על מנת להגיע אל לב הבעיה. אז אם אכן תימצא הנקודה שיצרה את הבלגן הזה ואת הנזילה הזו, ברור שאפשר יהיה לתקן אותה ולסגור מחדש את הרצפה או הקיר.

אך מה יהיה אם לא תימצא הנקודה הבעייתית? או אז יהיה על איש המקצוע להרים עוד רצפות, לקדוח בעוד מקומות על גבי הקיר ובקיצור ליצור הרבה הרס וחורבן בבית מה שיחייב אחר כך גם הרבה פעולות לשיקום.

כך מאתרים היום נזילות

אז האמת היא שהיום הסיפור הוא שונה לגמרי. היום יש אפשרות לאתר נזילות באמצעות ציוד מיוחד שנועד לשם כך. יש מכשירים שונים, יש מצלמות מיוחדות ויש את הכלים המיוחדים שנועדו לצורך כך. בעזרתם ניתן לקבל מידע לגבי הנקודות שם ישנו מוקד הנזילה. כך לא שוברים סתם, לא חותכים סתם אלא שאפשר להתמקד ביצוע התיקון הנדרש בלי מהומות מיותרות.

אז איך מטפלים בנזילות בקיר בטון?

אם הנזילות הם בתוך קיר בטון ואין כל דרך להגיע למקום בצורה אחרת, יתכן שהדרך היחידה תהיה באמצעות ניסור קיר בטון. מדובר בפעולה ממוקדת של חיתוך הקיר כאשר זה נעשה באמצעות כלים מיוחדים שנועדו לשם כך.

הניסור בקיר הבטון נעשה בדרך כלל בעזרת מסור חזק מאוד שמצויד במנוע איכותי. הלהבים של המסור אף הם חזקים מאוד והדבר המרכזי אלו הם פתיתי היהלום שמצפים את הלהבים. אלו הופכים את המסור לחד ממש.

המומחים שיעשו את העבודה

לכל תחום יש את אנשי המקצוע המתמחים בייחוד לעניין הזה. אם אנחנו מדברים על איתור נזילות, הרי שיש את אנשי המקצוע מתחומי האינסטלציה שעושים את העבודה הזו עם הציוד הייחודי הנמצא ברשותם לשם כך. אם מדובר בניסור בטון הרי שגם שם יש את אנשי המקצוע שיש להם את הציוד הנדרש ואת הידע והיכולת לעשות את העבודה בצורה הנכונה והמקצועית ביותר.

כדי להצליח במשימות חשוב תמיד לפנות אל אנשי המקצוע הנכונים שיוכלו להבטיח ביצוע איכותי של העבודה בלי שיהיה צורך בפעולות מיותרות של הרס.

המומחים של No-leak

המומחים של No-leak

חברת נו-ליק מספקת שירותי איתור נזילות ושיקום נזקי מים ללא הרס. נו ליק הינה חברה מהותיקות והמובילות בישראל בתחום איתור הנזילות, עם צוות מומחים אמין ומקצועי שזמין לאתר ולספק פתרונות שיקום לכל נזילה.