איתור נזילות במבני מגורים

תוכן עניינים

אף אחד לא מכין אותנו לרגע בו זה יקרה, אך בכל זאת זה מצליח לתפוס אותנו ברגע שאנחנו הכי לא מוכנים. אף אחד מאיתנו לא הצליח בחייו לקבוע עם הנזילה "זמן מתאים" להגיע. הנזילה כבר כאן ואין מן הנמנע שאנחנו צריכים לטפל בה בצורה מהירה, מיומנת ומקצועית על מנת להגן על דיירי המבנה הן מבחינה בריאותית, בטיחותית ואיך לא – גם כלכלית.

איתור נזילות במבנים מגורים הינם בגדר מלאכת מחשבת של ממש וצריכים להיעשות על ידי בעל מקצוע המתמחה בתחום, אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות, בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של נו-ליק פה בכדי לעשות לכם מעט סדר.

מה הם המקרים בהם אנו נרצה להזמין מאתר נזילות?

אנשים רבים תוהים מה הם המקרים בהם אנו נרצה להזמין איש מקצוע אשר יאתר עבורנו את הנזילות. אם נרד לעובי הקורה אנו רואים שני מקרים עיקריים בהם אנו נרצה לפנות מהר ככל הניתן אל בעל מקצוע המתמחה בתחום:

  • נזילה גלויה – נזילה זו ברוב המקרים תהיה הנזילה השכיחה ביותר, אנחנו מסתובבים בבית ואנחנו מגלים כי ישנם לא מספר נקודות בבית בהם אנו רואים טפטופים, קילופים בקירות, רטיבות במרצפות הבית, לחות ומים בחלל, טחב, עובש ובמקרים מתקדמים גם פטריות. במקרים אלו אין מן הנמנע שקיימת רטיבות בחלל המבנה ונצטרך להזמין בעל מקצוע.
  • נזילה סמויה – לא תמיד אנו רואים את הנזילה ובפעמים רבות היא גם תהיה סמויה מן העין, העובדה שהנזילה סמויה איננה משנה את חומרתה ולעיתים נזילות אלו יכולות להיות משמעותיות אף יותר מנזילות גלויות. לרוב אנו נגלה את הנזילה הסמויה מהסתכלות אל חשבון המים אשר התנפח בצורה משמעותית בחודשים האחרונים.

"האם ניתן לאתר נזילות ללא הרס הבניין?"

אם אנו נחזור אחורה בזמן ונזכר בתקופה שהיינו ילדים אני מאמין שלא יהיו לנו זיכרונות טובים מן האינסטלטור השכונתי. בשיטה המסורתית היינו רואים כי לשם מציאת ואיתור הנזילה היו משתמשים בטכניקות "מיושנות" אשר היו זורעות הרס רב בבית – קירות ומרצפות שבורים כאשר כל האמצעים מקדשים מטרה אחת מרכזית – לאתר את הנזילה.

כיום אנו חיים בעולם מודרני הרבה יותר וחברת ניו-ליק נותנת לכם את האפשרות ליהנות משירות איתור נזילות בבתים משותפים, איתור נזילות בבניין ובתים פרטיים ללא הרס כלל בשילוב של מגוון רחב טכניקות מודרניות מתקדמות. העבודה תעשה אל מול מכשור מקצועי ומתקדם, בין היתר אנו נראה – סיבים אופטיים, מצלמות ייעודיות המורכבות על הסיבים, חיישני גז, מכשור אקוסטי ייעודי, מצלמות תרמיות ועוד מגוון רחב של חומרים ייעודיים.

איתור נזילות בבניין – החשיבות בעבודה עם חברה המתמחה בתחום

מחיפוש קטן במנועי החיפוש אנו נמצא מאות ואף אלפי חברות ונותני שירות המציגים את עצמם כמתמחים במלאכת "איתור נזילות בבניין" יחד עם זאת אנו נרצה לוודא שאנחנו עובדים עם חברה המתמחה בתחום. בדקו כי החברה איתה אתם עובדים הינה מתמחה במלאכת איתור נזילות ובעלת ניסיון, ותק ומוניטין. כמו כן אל תתפשרו ועבדו אך ורק עם חברה המציעה לכם שירותי איתור נזילות בבתים משותפים ללא הרס כלל.

אמרתם איתור נזילות בבתים משותפים – אמרתם ניו-ליק

חברת ניו-ליק הינה אחת החברות המשפיעות והחלוצות בישראל בעולם האינסטלציה המודרנית. החברה פועלת למעלה מ – 20 שנה בענף האינסטלציה ומתמחה באיתור נזילות מים. החברה הפכה במרוצת השנים לבחירתם הטבעית של אלפי משקי בית בישראל, עובדת עם המכשור החדיש ביותר כיום ונותנת ללקוחותיה מעטפת מלאה.

זה הזמן לבחור נכון – זה הזמן לבחור ניו-ליק

המומחים של No-leak

המומחים של No-leak

חברת נו-ליק מספקת שירותי איתור נזילות ושיקום נזקי מים ללא הרס. נו ליק הינה חברה מהותיקות והמובילות בישראל בתחום איתור הנזילות, עם צוות מומחים אמין ומקצועי שזמין לאתר ולספק פתרונות שיקום לכל נזילה.