איתור נזילות בדירה שכורה – 3 עובדות שכדאי להכיר

תוכן עניינים

איתור נזילות בדירה שכורה היא תופעה נפוצה, שיכולה לגרום לכאב ראש עצום – הן לשוכרים והן לבעל הנכס. לרוב, דירות שכורות מושקעות הרבה פחות מדירת מגורים ולכן תופעת הנזילה לעיתים מקבלת טיפול חלקי ומוזל ולכן היא גם חוזרת ונשנית פעמים רבות. בעל הנכס צריך בשלב הנזילה להתחיל לחפש פתרונות ולתאם את מועד הגעתו של המאתר בזמן שהשוכרים שלו נמצאים בבית.

עם כל הבלגן ולמרות שזה לא הכי מתאים עכשיו לכולם, יש לטפל בנזילות האלה בהקדם האפשרי. לא תמיד השוכרים ישימו לב אלא אם כן זה יתחיל ממש להפריע לכם בריחות או במראה האסתטי, אך חשוב מאוד להבין כי הפגיעה הסופית תהיה בבעל הדירה שעלול לסבול מנזקים רציניים לאורך השנים.

כן, יש גם בעלי דירות שלא תמיד מתעניינים בדירה מהרגע שהם השכירו אותה, אבל חשוב מאוד להבין כי ישנם שוכרים שמשלמים ממיטב כספם עבור שהות בדירה ויש לתת להם את היחס הראוי ואת התמורה המלאה לכסף ששילמו.

על מנת להגן על כל הצדדים בסיפור, יש 3 עובדות שכדאי מאוד להכיר בכל הקשור לנזילה בדירה שכורה.

הביטוח לא תמיד מכסה אתכם

ביטוח דירה הוא מוצר חובה לכל בעל דירה, בין אם מדובר בדירה שכורה או בין אם מדובר בדירה להשקעה. אתם כבעלי הנכס, במקרה של דירה שכורה לא תמיד יודעים מה קורה בנכס ולכן חשוב מאוד להיות מכוסים לכל מקרה.

בתהליך סגירת הביטוח לדירה חשוב מאוד לוודא כי חברת הביטוח תכסה מקרים של נזילות בצנרת ושלא יגבו מכם תשלום נוסף עבור תיקון הנזילה או תהליך איתור נזילות שמתלווה לתהליך על מנת לוודא כי אכן מדובר בנזילה.

במידה וחברת הביטוח תדרוש קצת יותר כסף על מנת לכסות נזקי נזילות ומים, מומלץ לקחת את זה ולהיות עם ראש שקט. זה יחסוך לכם המון כסף בעתיד.

שירותים זה עסק יקר

אחד המקורות הנפוצים לנזילות בדירות שכורות ובכלל היא אסלת השירותים. לעיתים זה יופיעה בעקבות סתימה בצינורות המים ולעיתים בשל פתח קטן הגורם למים לברוח.

השוכרים אמנם לא יודעים מזה, אבל חשוב מאוד שאתם תכירו כי נזילות שמקורן בסלה יכולות להיות יקרות מאוד מבחינה כספית. מחקרים מראים כי דליפת מים איטית עלולה לבזבז לכם 113 ליטר מים בכל יום ודליפות גדולות בסביבות 15 אלף ליטר בכל ים!!

תחשוב כמה מים וכמה כסף התבזבז במקרים הללו.

במידה ויש לכם נזילה מאסלה חשוב מאוד לטפל בזה במהירות רבה ולפנות לנו ליק איתור נזילות. חברת איתור הנזילות המובילה בישראל בפריסה ארצית.

את השוכרים שלך זה לא כל כך מעניין

לא בטוח שזה יפתיע אותכם, אבל מבחינת השוכרים ברגע שהכל עובד והכל תקין, הכל בסדר. כלומר, גם אם קיימת נזילה מסוימת באסלה, כל עוד אפשר להוריד מים באסלה ואין פגיעה בשגרת היומיום, אין צורך לדווח על כך לאף אחד.

זה מאוד מסוכן כי הנזק הולך ומתרחב. מה שהיום נזק קטן שעלות טיפולו נמוכה וזולה עלול להתפתח מהר מאוד לנזילה רצינית שעלות הטיפול שלה יקרה ומשמעותית.

מומלץ מאוד להיות בקשר אחת לחודש עם השוכרים שלכם ולוודא כי הכל תקין בנכס וכי אין בעיות מים כאלה ואחרות. ניתן גם לשאול את השוכרים על חשבון המים שקיבלו, דבר שעלול להעיד על נזילה במידה ויש צינוק בחשבון המים בחודשים האחרונים.

איתור נזילות בדירה שכורה עם נו ליק

נזילות בדירה שכורה יכולות להיות בעייתיות, להוביל לנזק עצום ולהוצאת כסף מיותרת. אנחנו מקווים שהמדריך הזה יעזור לכם לחסוך כסף בעתיד ולהבטיח שאתם מוגנים מהבחינה הזאת גם מול חבורות הביטוח.

אנו בנו ליק מספקים שירותי איתור נזילות בדירות שכורות בפריסה ארצית על ידי צוות מאתרי נזילות מקצועיים ומנוסים.

צרו איתנו קשר

Picture of המומחים של No-leak

המומחים של No-leak

חברת נו-ליק מספקת שירותי איתור נזילות ושיקום נזקי מים ללא הרס. נו ליק הינה חברה מהותיקות והמובילות בישראל בתחום איתור הנזילות, עם צוות מומחים אמין ומקצועי שזמין לאתר ולספק פתרונות שיקום לכל נזילה.