איך לקבל מחיר זול לאיתור נזילות?

תוכן עניינים

אם אתם שואלים את עצמכם איך לקבל מחיר זול לאיתור נזילות, אתם כנראה עוד לא נתקלתם במידע הזמין ברשת לצרכן החכם והחסכן. למשל, חשוב להכיר מחירון איתור נזילות ותיקון נזילת מים. כמו כן, חשוב לערוך השוואת של העלויות בין אינסטלטורים לתיקון נזילת מים. מה עוד? המשיכו לקרוא. 

אינסטלטורים מבצעים עבודות אינסטלציה שונות, כאשר חלקם הגדול עוסק בכל סוגי עבודות פתיחת הסתימות בצנרות. בין אם צריך להזמין שרברב עבור בעיה זו או אחרת, חשוב להבין איך לקבל מחיר זול לאיתור נזילות ולא פחות חשוב, לתיקון שלהן. בתוך כך, הנה כמה מהשירותים הנפוצים ששרברבים יכולים לספק ללקוחותיהם:

  • איתור נזילות ע"י סיב אופטי
  • גילוי נזילות מים בעזרת מצלמה תרמית
  • איתור נזילות בצורה ידנית
  • צילום קווי ביוב לגילוי נזילות ע"י ביובית

למה חשוב לאתר נזילות מים בהקדם?

בעיות מבניות, בעיות שלד במבנה, קירות מתקלפים וגגות נוטפים, הם כולם מקרים שנגרמים כתוצאה מנזילות מים. לכן כל כך חשוב לאתר נזילות מים בהקדם ולתקן אותן. אלמלא מתקנים את הנזילות, הנזקים הנלווים לכך בסופו של דבר יהיו יקרים מאוד ואפילו מסכנים מבחינה בטיחותית. 

כאשר כבר מבחינים בסימנים לנזילות מים, בדרך כלל זה אומר שזהו רק "קצה הקרחון". הנזילה האמיתית בדרך כלל תהיה מתחת לפני השטח, מה שיצריך גילוי נזילות מים בעזרת אמצעים מתקדמים. לדוגמה, המצלמה התרמית אשר פועלת על בסיס של גילוי הפרשי טמפרטורות וחתימות חום.  

להוזיל עלויות איתור נזילת מים

בכדי להוזיל עלויות חשוב מאוד לערוך השוואת מחירים לאיתור נזילות מים בין מספר מאתרים מקצועיים ואינסטלטורים שונים. פעולה זו פשוטה למדי, במיוחד בימינו הדיגיטליים המאפשרים מחקר שוק מקוון בדקות בודדות. באופן כללי, שרברבים עשויים לגבות תעריפים שונים עבור אותם שירותים, ככה שחשוב יהיה לקחת כמה דקות ולבצע איזשהו מחקר שוק קצרצר הכולל השוואת אנשי מקצוע.

בנוסף, חשוב לזכור כי לחלק מהשרברבים יש ניסיון רב יותר מאחרים, מה שעשוי להוביל לתוצאות טובות יותר אבל גם לעלויות יותר גבוהות. אם עושים את זה בצורה נכונה ומשווים בין לפחות 2-3 הצעות מחיר, אפשר לחסוך עשרות עד מאות שקלים על ביקור האינסטלטור. 

כמה עולה גילוי ותיקון נזילות מים?

בין אם הנזילה מתרחשת במיקום זה או האחר, אפשר להשתמש בכמה שיטות לאיתור המדויק של הנזילה. למשל, באמצעים הבאים: 1) מצלמות תרמיות (כ-700 – 1,700 ₪). 2 (איתור נזילות עם סיב אופטי (כ-650 – 1,550 ₪). 3) איתור נזילות מים באמצעות גז (כ-1,250 – 2,800 ₪).

השוואת מחירים תאפשר לגלות מי נותני השירותים הכי אטרקטיביים במחיר, מה שמומלץ לחפש לפי אזורי מגורים. ככל שהשרברב יגיע ממיקום קרוב יותר ללקוח, ככה העלויות של השירות יהיו נמוכות בהתאם. וככה מוצאים את השרברב הנכון לגילוי ותיקון נזילות המים במבנה.

המומחים של No-leak

המומחים של No-leak

חברת נו-ליק מספקת שירותי איתור נזילות ושיקום נזקי מים ללא הרס. נו ליק הינה חברה מהותיקות והמובילות בישראל בתחום איתור הנזילות, עם צוות מומחים אמין ומקצועי שזמין לאתר ולספק פתרונות שיקום לכל נזילה.