איך בוחרים חברה לאיתור נזילות ב2023

תוכן עניינים

אם הגעתם לכאן אין מן הנמנע שאתם מחפשים אחר חברה המתמחה באיתור נזילות. מציאת חברה המתמחה בתחום איננה מלאכה פשוטה וטומנת בחובה לא מעט אתגרים, יחד עם זאת ריכזנו עבורכם מספר נקודות שיעזרו לכם לבחור את בעל המלאכה הטוב ביותר עבורכם.

האם ניתן לאתר נזילות ללא שום הרס?

אם נחזור אחורה בזמן אנו נגלה שמרבית מאתרי הנזילות והאינסטלטורים היו מבצעים לא מעט הרס בזמן איתור הנזילה – מרצפות שבורות לצד קירות שבורים הפכו לדבר שבשגרה וכתוצאה מכך אנשים רבים תהו האם כדאי להזמין מאתר נזילות או שמא לחיות עם הנזילה בשלום – אתם לבטח יכולים לנחש במציאות של היום מה אנשים רבים בחרו לעשות.

יחד עם זאת בשנים האחרונות אנו רואים עליה מתמדת בטכנולוגיה בעולם הנזילות וכיום ניתן למצוא מגוון רחב של חברות המספקות מעטפת מלאה בעולם הנזילות והאינסטלציה ללא הרס כלל באמצעות שימוש בכלים ייעודיים וטכנולוגיים אשר הופכים את המלאכה למהירה, איכותית ואפקטיבית הרבה יותר וכמו שכבר ציינו – ללא הרס כלל.

בחירת חברה לאיתור נזילות – על מה נרצה להסתכל?

בחירת חברה לאיתור נזילות הינה מלאכת מחשבת של ממש, ריכזנו עבורכם מספר נקודות שיעזרו לכם לבחור את החברה הטובה ביותר עבורכם.

  • ניסיון לצד ותק – בראש ובראשונה כאשר אנחנו מחפשים חברה לאיתור נזילות ו/או מאתר נזילות אנו נרצה לבדוק מה הניסיון לצד הותק של בעל המקצוע. יש לעבוד אך ורק אל מול נותן שירות בעל ניסיון לצד ותק בתחום מאחר והוא ידע איך לגשת אל המלאכה בצורה נכונה ואף לתת פתרונות יצירתיים בהנחה ויהיה צורך במסגרת העבודה.
  • מוניטין – אין מן הנמנע שחברה בעלת ניסיון לצד ותק צברה לעצמה מוניטין במהלך השנים, לכן אנו נרצה לבדוק שאנחנו עובדים אך ורק עם חברה בעלת מוניטין חיובי – המוניטין של החברה מעיד לא מעט על איכות העבודה של החברה ועל ההתקשרות שלה עם לקוחות עבר.
  • עובד עם כל ההיתרים והרישיונות הרלוונטיים – אנו נרצה לעבוד אך ורק עם מאתר נזילות המחזיק בכל הרישיונות וההיתרים הנדרשים לשם ביצוע המלאכה. יש לבקש תעודת אינסטלטור ו/או כל תעודה חיונית אחרת המספרת אודות ההכשרה של בעל המקצוע.
  • טכנולוגיה ללא הרס – מאחר וכיום אנו יכולים לבצע איתור נזילות יחד עם מאתר נזילות ללא הרס כלל אנו נרצה לבדוק שהחברה שאיתה אנו עובדים עובדת בטכנולוגיה מתקדמת ללא הרס – כך נוכל למקסם את הטיפול ככל האפשר במהירות וללא הצורך בתיקון של נזקים שונים.

החשיבות בעבודה עם חברה המתמחה באיתור נזילות

אנו רואים חשיבות רבה בעבודה עם חברה המתמחה בתחום, עבודה עם מאתר נזילות ללא ניסיון עלול לעלות לנו בזמן חשוב, משאבים רבים ואיך לא – כסף.

חברת נו-ליק מתמחה באיתור נזילות בטכנולוגיות מתקדמות ומספקת מעטפת שירותית מלאה מסביב לשעון. אנו מזמינים אתכם להצטרף אל אלפי לקוחות שכבר בחרו נכון במרוצת השנים.

בוחרים נכון – בוחרים ניו ליק.

המומחים של No-leak

המומחים של No-leak

חברת נו-ליק מספקת שירותי איתור נזילות ושיקום נזקי מים ללא הרס. נו ליק הינה חברה מהותיקות והמובילות בישראל בתחום איתור הנזילות, עם צוות מומחים אמין ומקצועי שזמין לאתר ולספק פתרונות שיקום לכל נזילה.