ייבוש תת רצפתי

ברגע שקיימת רטיבות מתחת לריצוף היא יכולה לגרום נזק רב למבנה ולציוד , להתקלפות הטיח בקירות, לעובש וריחות רעים ולהתפשטות נזילה אצל השכנים.

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

מעוניינים בייעוץ מקצועי?
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם​

מומחים בייבוש תת רצפתי

חברת נו-ליק עוסקת מזה 20 שנים בענף הייבוש התת רצפתי

אנחנו משתמשים בציוד הטכנולוגי המתקדם בעולם ובאנשי המקצוע המקצועיים ביותר בתחום. כל זאת במטרה להמשיך ולהבטיח את שביעות רצונם של לקוחותינו.

חברתינו מעודכנת ישירות מהיצרנים והמפתחים הגדולים בעולם בענף הייבוש וע"י חוקרים מאוניברסיטאות מהמכובדות בעולם תוך התייחסות לנתונים גאוגרפיים, אקלים ושיטות הבניה בישראל. 

trotec

חברת נו-ליק בע"מ הינה משווקת מורשית של חברת Trotec העולמית

איתור נזילה במצלמה טרמית

הסיבה העיקרית לרטיבות מתחת לריצוף הינה כאשר קיים נזק צנרת , סדק בצינור הנמצא מתחת לריצוף, או לאחר הצפה שהיתה בבית. פעמים רבות לאחר הגורמים שציינו, קיימים מים כלואים תחת הריצוף הגורמים לרטיבות , התקלפות והתנפחות הקירות. מים כלואים מחייבים טיפול מהיר ויעיל כיוון שהמים יכולים לחלחל בחלל הבית ויכולים לגרום נזק אדיר לתכולת הבית ולמבנה.

בעבר על מנת לבצע ייבוש תחת הריצוף היה צורך בהרמת  הריצוף בדירה , לאחר מכן החלפת  מצע החול/ הסומסום הרטוב שתחת הריצוף והחזרת הריצוף הקיים.

ובכן כיום, על מנת למנוע את  החלפת מצע החול /הסומסום ע"י פירוק הריצוף בבית ניתן להתקין מכשירים כך שייבשו את מצע החול/ הסומסום מבלי לפרק את הריצוף שבדירה.

מתי כדאי לכם לפנות אלינו?

תהליך הייבוש לא לוקח זמן רב , אין צורך בפינויי הדיירים מהדירה  והוא נעשה עד קבלת תוצאות אופטימליות שנקבעו ע"פ התקן  הישראל.

לקבלת מידע מפורט השאירו פרטים או חייגו אלינו 077-4030268

כיצד מתבצע ייבוש תת רצפתי?

לפני שאנו מתחילים בתהליך ייבוש תת רצפתי חשוב לבדוק היכן קיימים מוקדי רטיבות בדירה וזאת על מנת לדעת היכן להתקין את מכונת הייבוש. בדיקה זו נקראת "בדיקת לחות".

להמשך קריאה על התהליך הייבוש בתת רצפתי

מהי בדיקת לחות?

בדיקת לחות נועדה לאמוד האם קיימת רטיבות כלואה בחול/ בסומסום הנמצאים תחת הריצוף/ הפרקט שנגרמה כתוצאה מהצפה , נזק צנרת או חלחול מים למצע החול/הסומסום.

הבדיקה מתבצעת באמצעות קידוח בריצוף או בפרקט במספר מקומות בדירה.

במידה והמצע הינו חול הקידוח נעשה בין הפוגות בגודל קשית ובמידה והמצע הינו סומסום הקידוח יעשה בגודל כוס.

לאחר ביצוע הקידוח נלקחת במבחנה סטרילית דגימת חול / סומסום המועברת ישירות לבדיקת מעבדה.

התוצאות מועברות ללקוח,

בהתאם לתוצאות הבדיקה יוחלט אם יש לבצע ייבוש בדירה ובאילו אזורים.

כיום על פי התקן הישראלי תכולת הרטיבות התקינה הינה בחול עד 6% ובסומסום עד 3%

ישנם מקרים בהם לקוח לא מעוניין לבצע קידוח בריצוף ואנו מבצעים בדיקה ע"י מד לחות שאינו פולשני אשר מבצע הערכה של אחוזי הלחות מתחת לריצוף. יש לציין כי בדיקה זו אינה מדויקת  אך נותנת תמונת מצב לאחוזי הרטיבות מתחת לריצוף.

תהליך הייבוש התת רצפתי:

בחברת נוליק אנו משתמשים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר הקיימת היום בשוק באמצעות מכונות שמבצעות שאיבה של המים הכלואים.

תהליך הייבוש מתבצע ע"י התקנת מכונה חשמלית המתחברת באמצעות מחברים ובאמצעות קידוחים בריצוף או בפרקט . כאשר מדובר על ייבוש במצע החול המכונה יונקת לחות מהחול וכך מייבשת אותו. במידה ומייבשים סומסום המכונה מוציאה אוויר כמו "פן" וכך מייבשת את הסומסום.

לאחר ביצוע ההתקנה מגיע הטכנאי לביצוע ביקורת כל 14 יום על מנת לבצע בדיקת לחות למצע החול/ הסומסום וזאת כדי לוודא את התקדמות הייבוש.

רק לאחר שבדיקות הלחות יוצאות תקינות על פי דרישת התקן הישראלי אנו מבצעים את פירוק המכשור.

חברת נוליק הינה החברה המובילה היום בתחום הייבוש התת רצפתי.

ברשותנו המכשור החדיש ביותר ובעל עוצמה כך שפעולת הייבוש תהיה מהירה ככל הניתן.

מאמרים בנושא שעלולים לעניין אותך