גילוי נזילות

גילוי נזילות הינה מלאכה המתבצעת על ידי בעל מקצוע בעל ותק, ניסיון ומוניטין בתחום אשר תפקידו למצוא את הנזילה בביתכם. נזילה אשר לא מטופלת יכולה להתפשט לאורך כל קירות המבנה ולגרום לנזק כלכלי רב, ריקבון ואף במקרים מסוימים גם פגיעה בשלד הבית וקריסתו. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות – בדיוק לשם כך אנחנו פה לעשות לכם סדר.

מתי אנו נרצה להזמין בעל מקצוע לשם גילוי נזילות?

כאשר אנחנו מדברים על נזילות אנו רואים מגוון רחב של סממנים אשר עלולים להצביע לנו באופן ישיר שיש משהו לא תקין שמתרחש בצנרת הביתית שלנו ו/או בצנרת הבית המשותף. בין הסממנים אנו רואים:

  • חשבון מים גבוה מהרגיל – במצבים אלו לרוב הרטיבות אינה נגלית לעין, אך אין זה אומר שלא מדובר ברטיבות בשלבים מתקדמים. אנו נראה את מונה המים רץ גם כאשר אנחנו לא משתמשים במים ולצידו חשבון מים גבוה מהרגיל – במקרים אלו סביר להניח שיש לנו נזילה סמויה הדורשת בעל מקצוע לשם איתור וגילוי הנזילה.
  • ריח של עובש בבית – בהנחה ואתם מריחים ריח של עובש בבית, אין מן הנמנע שיכול להיות שיש רטיבות בביתכם שאתם עדיין לא יודעים על קיומה. בראש ובראשונה אנו נרצה לאורר את החלל, לאחר מכן נהיה חכמים יותר.
  • עובש, רטיבות, טחב וסימנים שחורים – כל אלו הם סימנים שצועקים נזילה. לכן, אנו ממליצים לכם במקרים אלו לקרוא לבעל מקצוע המתמחה בתחום.
  • טפטוף בבית – במידה ואתם רואים טפטוף בבית במקומות מסוימים – אין מן הנמנע שמומלץ להזמין מאתר נזילות.

החשיבות בגילוי נזילה בזמן

אנו רואים חשיבות רבה בגילוי נזילה בזמן. במרוצת השנים הכרנו משקי בית ועסקים רבים אשר התעלמו מן סימני הנזילה, ניסו לתקן את הנזילה בעצמם בדרכים מסורתיות וכתוצאה מכך החמירו את הבעיה. אנו למדים כי גילוי נזילות מוקדם עשוי למנוע נזק בלתי הפיך הן מבחינה כלכלית והן למבנה ולרכוש הנמצא בו. 

גילוי נזילות מים: האם אפשר ללא הרס?

אם נחזור מספר עשורים אחורה אין מן הנמנע שמלאכת גילוי נזילות מים הייתה דורשת מאיתנו לא מעט סבלנות מאחר ואנו יודעים שתהיה מלווה בלא מעט הרס ושבירת קירות. בשיטות המסורתיות היו עובדים בעלי המלאכה ללא לאות דרך שבירת קירות ומרצפות במטרה למצוא את מקור הנזילה. בשנים האחרונות חלה עליה משמעותית בטכנולוגיה וקיימת האפשרות לבצע גילוי נזילות מים ללא הרס כלל באמצעות מכשור טכנולוגי ומתקדם המיועד למלאכה – כך שתסירו דאגה מליבכם, אף אחד לא הולך לשבור לכם שום קיר.

איתור נזילה: כמה זה יעלה לנו?

גילוי נזילות איננה מלאכה פשוטה וטומנת בחובה לא מעט אתגרים לצד שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וחדשניות. בראש ובראשונה אנו נרצה להרגיע אתכם ונאמר שבאמצעות הטכנולוגיות החדשות אתם לא משלמים יותר על המלאכה אלא פחות מאחר ואין צורך יותר בשבירת מרצפות. יחד עם זאת, כל מקרה הוא לגופו – יש להבין את מקור הנזילה ואת נזקי הנזילה על מנת לדעת כמה המלאכה תעלה לנו.

אמרתם גילוי נזילות אמרתם No Leak