איתור נזילות מים בתל אביב

נו ליק מספקת שירותי איתור נזילות בתל אביב, במרכז ובכל חלקי הארץ תוך שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר שתאפשר לנו לאתר את הנזילה ללא הרס מיותר ובזמן קצר במיוחד.

מחשפים חברת איתור נזילות בתל אביב? בוחרים בנו-ליק!

מעוניינים בייעוץ מקצועי?
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם​

איתור נזילות בתל אביב

נו-ליק מספקת שירותי איתור נזילות לתושבי תל אביב והמרכז מזה 20 שנה!

אנו בחרנו בדקדקנות את מאתרי הנזילות שלנו תוך שימת דגש על איכות, מקצועיות ושירותיות ובכך אנו מבטיחים שביעות רצון מקסימלית מהלקוחות שלנו.

לאורך השנים ביצענו מאות עבודות איתור נזילות מים בתל אביב ובמרכז הארץ. אנחנו עובדים עם חברות הביטוח, עם פרטיים ועם לקוחות עסקיים.

איך לבחור חברת איתור נזילות מים בתל אביב

ישנן חברות רבות בתחום האינסטציה ואיתור הנזילות בתל אביב ומהרכז. אז איך בוחרים חברה שתענה על הצרכים שלנו בצורה הטובה ביותר?

זה פשוט!

  1. זמינות גבוהה – חשוב מאוד לזמינות מיידית. כידוע לנו נזילות מים עלולות לגרום לנזק רב ולכן חשוב לטפל בתקלה בהקדם. בדקו את זמינות החברה מולה אתם עתידים לעבוד.
  2. טכנולוגיה מתקדמת – איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית זו השיטה המומלצת היום לאיתור מים בתוך הדירה. שאלו את הנציג אשר ענה לכם על האופן הטכנולוגי לטיפול בבעיה.

1. גילוי הנזילה באמצועת מצלמה טרמית

זיהוי מוקד הנזילה

2. חשיפת הנזילה

חשיפת הנזילה

3. הצינור שנמצא נוזל מתחת לריצוף

הצינור הדולף

לקבלת מידע מפורט השאירו פרטים או חייגו אלינו 077-4030268

בין לקוחותנו

לוגו תדהר
לוגו מילגם
קבוצת אורתם מליבו
משרד הביטחון

אל תתלבטו עם ההחלטה שלכם – תבחרו No-Leak

בוחרים ב- No-leak ונהנים משירותיה של חברה מקצועית ומובילה בתחום איתור הנזילות ויכולים לישון בראש שקט.

לקבלת מידע מפורט השאירו פרטים או חייגו אלינו 077-4030268

על איתור נזילות מים בתל אביב

בנייני מגורים בעיר תל אביב הם בניינים ישנים מאוד שנבנו לפני ארבעים שנה ויותר. אנשים רבים שגרים בבניינים אלו מודעים למצב התשתיות בהם ולכך שהוא גרוע. בשל, עייפות החומר בבניינים אלו פעמים רבות הצנרת שלהם חלודה ולא טובה מספיק ויש בה בעיות של נזילות או הצפות. איתור נזילות מים בתל אביב יכול לחסוך לדיירים בכל בניין ודירה הרבה מאוד כסף על תיקון ועל תשלומי מים מוגזמים. אם אנחנו שמים לב שחשבון המים שלנו פתאום גדל בבת אחת בלי שום סיבה מיוחדת – יכול מאוד להיות שאנחנו מתמודדים עם נזילה סמויה בצנרת.

למה חשוב לאתר נזילות מים?

חשוב לאתר נזילות מים כי:

  • זה יכול לחסוך לנו כסף על תשלום חשבון המים שלנו.
  • זה יכול לסייע לנו לחסוך בבזבוז מים לשווא.

ביצוע איתור נזילות מים בתל אביב יכול לאפשר לנו לחסוך באופן מהיר את ההוצאות השוטפות שלנו על חשבון המים החודשי שלנו. כאשר יש נזילה בתוך הקירות ובתוך הצנרת לא תמיד ניתן להבחין בכך מיד. נזילה בתוך הקיר יכולה לגרום למצב של עובש והרס תשתיות וזה גם מאוד לא בריא במיוחד בבתים שחיים בהם תינוקות, נשים בהיריון, ילדים קטנים, קשישים או אנשים עם מחלות כרוניות ואלרגיות.

איך ניתן לאתר נזילות מים בבתים פרטיים?

אם אנחנו גרים בבית פרטי בתל-אביב, זה לא בהכרח אומר שהמצב שלנו טוב יותר מהמצב של אנשים בעיר שחיים בדירה בבניין. גם בתים פרטיים רבים בעיר הם ישנים מאוד ומצב התשתיות וביתר שאת הצנרת בהם גרוע מאוד. איתור נזילות מים בתל אביב בבתים פרטיים יכול לאפשר לנו להעריך טוב יותר כמה יעלה לנו לשפץ בשיפוץ כולל ומקיף את הנכס שלנו. 

בסופו של דבר, תמיד טוב להיות עם אצבע על הדופק ולדעת האם יש נזילה בצנרת שלנו או לא. ביצוע עבודות לאיתור נזילה בצנרת שלנו אחת לדמה חודשים או שנים רק יסייע לנו לחסוך כסף ולשמור על איכות התשתיות הפנימיות והחיצוניות בנכס שלנו.