אודות

מי אנחנו?

חברת נו-ליק ניחנת בניסיון עבודה של יותר מעשרים שנה בענף איתור הנזילות. השנים הרבות הביאו עימן ניסיון רב לזכותה של נו-ליק, כאשר לאורך כל הדרך היא נהגה לעשות שימוש בציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר שבנמצא.
החברה מעודכנת באופן ישיר מהמפתחים והיצרנים הגדולים ביותר בענף איתור הנזילות, כאשר לצד זאת חוקרים מהאוניברסיטאות המובילות בעולם נוהגים לעדכן אותה בנוגע לנתונים גאוגרפיים רלוונטיים, אקלים ושיטות בנייה באזורים שונים.
נו-ליק נחשבת לחלוצה באיתור וגילוי של נזילות סמויות בחצרות ללא שום נזק. החברה נוהגת לעשות שימוש במכשיר ייחודי וראשון מסוגו בארץ, כזה אשר מעניק את האפשרות לאתר נזילות צנרת בחצרות וללא חפירות ונזקים נלווים.
החברה מעניקה את שירותיה בכל רחבי הארץ, זאת תוך כדי אספקת מענה מיידי, אדיב ומקצועי לכל לקוח. הודות להבנה הנרחבת של החברה כיצד לבצע איתור נזילות ללא כל דופי ובכל היקף, חברת וגופים מכל הגדלים פועלים איתה.
בין הלקוחות של חברת נו-ליק ניתן למנות את חברות הביטוח המובילות בישראל, מוסדות ציבוריים, משרדי שמאות ובעלי מקצוע רבים. אין זה משנה מיהו הלקוח, בתום כל בדיקה חברת נו-ליק תדאג להפקתו של דוח מפורט אשר יכלול פירוט הבדיקות שבוצעו וזאת לצד המלצות לתיקון הליקויים, כך שתוכלו להיות בטוחים שהשירות של נו-ליק הינו תמיד מקצועי ומקיף.

מדוע לבחור דווקא בנו לצורך איתור נזילה??

איתור נזילות מים בבריכה נזילות עקב ליקויים בצנרת הביתית זוהי בעיה אשר תוקפת כל אחד מאיתנו בשלב כזה או אחר בחיים. בוודאי הייתם מעוניינים להתמודד עם הבעיות בצנרת שלכם בצורה מהירה במיוחד ולהימנע ככל הניתן מהרס במהלך העבודות.
אנו בחברת נו-ליק נשמח להציע לכם את השירותים הייחודיים שלנו אשר מאופיינים בראש ובראשונה בהבנתנו את הלקוח. אנו נדאג לעשות שימוש בציוד ובחומרים הטובים ביותר שקיימים בשוק וזאת בכדי לוודא שלעולם לא תסבלו יותר מבעיות בצנרת. איתור נזילה המבוצע על ידי ידינו הינו אחד אשר אינו ניחן בפגמים, היו בטוחים בכך.
תוך כדי ניצול הטכנולוגיה המובילה בעולם בתחום הצילום אנו נוכל לאתר את מקור הרטיבות על קיר ביתכם במהירות שאין שני לה, ולאחר מכן חברת נו-ליק תשמח לטפל בבעיה בעזרת ציוד אשר נחשב למוביל בענף.