חייגו עכשיו 077-4030-268

נו ליק – המומחים באיתור נזילות!


חברת נו ליק הוקמה לפני עשרים שנה ומאז עוסקת בתחום הרחב והמעניין של איתור ותיקון נזילות ממרזבים וביוב, איטום, בדיקות וביקורת מבנים ועוד נושאים שונים בתחומי האינסטלציה. את כל השירותים האלה מציעה חברת נו ליק תוך שימוש בציוד טכנולוגי החדשני ביותר שקיים בשוק, ציוד אמין ומתוחכם שנותן תוצאות אמינות ונכונות תוך זמן קצר ביותר.

החברה נותנת מענה הן לשוק הפרטי עבור לקוחות שחושדים שקיימת תקלה או נזילה בביתם הפרטי, והן עבור השוק הציבורי והעסקי, באיתור פגמים בצנרת תעשייתית, עירונית או חקלאית. גם בתחומים אלה קיים ברשות חברת נו ליק ציוד מתקדם ומשוכלל שנותן תוצאות בזמן קצר. חברת נו ליק עוסקת גם בתחום של איתור צינורות מים במבנים קיימים ובביקורת טיב ואיכות הנחת צינורות לאחר בנייה.
 


חובה לאתר נזילות מים!


אמנם לא בהכרח מדובר בסכנת חיים, אך לנזילות מים מהביוב והמרזב יש כמה וכמה השפעות לא נעימות ולא רצויות, המשפיעות על המבנים ועל איכות החיים. כשמדובר בבנייני מגורים למשל, נזילות מהמרזבים ומהצינורות יכולים לגרום לכתמי עובש בתוך הדירה, לריח של טחב ובמקרה של נזילה חמורה גם לטפטוף בתוך הבית. אם מדובר בבית שמתגוררים בו ילדים, יכול העניין לקבל משנה חשיבות שכן הטפטוף יכול להביא איתו סכנת החלקה ממשית.

בנוסף, נזילות מהצנרת, לדוגמא, יכולות לגרום לקבלת חשבון מים גבוה מאד והרי שאף אחד אינו מעוניין לשלם מחיר גבוה כל כך על צריכת המים שלו. בעיקר אם היא נובעת מתקלה שנגרמה במרזב.
 


בדיקת נזילות ורטיבות – הרווח כולו שלכם!


בחברת נו ליק ישמחו להגיע ולבדוק שהדירה או הבית שרכשתם (או שכרתם) תקינים ולא קיימים שום פגמים בצנרת הביתית. הבדיקה תבוצע בלי לגרום שום נזק לדירה שלכם ואתם יכולים להיות בטוחים שהתשובות אמינות, נכונות ושאם נאמר שיש צורך לבצע תיקון כלשהו – אזי יש צורך אמיתי בו.

כשנציג של חברת נו ליק יגיע אליכם הביתה עם המכשור והציוד המתקדם שלו, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות ומקצועיות שדואגות לאינטרסים שלכם וכמובן לאיכות החיים שלכם בדירה החדשה. כדאי להזמין בדיקות לאיתור נזילות כדי לעבור לגור בבית החדש בראש נקי ושקט.